Čo je schopná spraviť entita pre to aby prežila?

Autor: Michaela Ľudmová | 12.1.2017 o 15:48 | Karma článku: 1,59 | Prečítané:  548x

Čo je to entita? Je to živá bytosť, ktorú si človek vytvoril sám. Vlastným myslením a emóciami. Vesmírne zákony fungujú vo všetkých úrovniach a aj tu platí, že pre zachovanie hmotnéh

 Pre týchto panáčikov je ideálnou stravou váš strach. Veľa z nich som videla mojimi fyzickými očami. Keď som čistila mojich panáčikov, ktorých som si sama, hlavne v detstve vytvorila svojimi negatívnymi vzorcami a strachom. Oni nevedia prečo, nezaujíma ich ako vznikli, len chcú papať a rásť a viac papať a viac rásť, až na koniec spapajú svojho tvorcu, toho, kto ich vytvoril. Teda pôvodcu, človeka. A ten buď ochorie, alebo sa zblázni alebo sa stane nehoda, ktorú tento strach, entita pritiahne. Pre to aby panáčik prežil, používa rôzne ľsti, pokúša sa rôznymi spôsobmi vyvolať vo vás pocit viny, strachu, obáv, bolesti. Chodí človeku do snov, žobre o pozornosť, straší vás, používa rôzne masky ba skrýva sa aj za milé masky a priťahuje napríklad situácie s nenaplnenej a neopätovanej lásky a tam potom nastaví pocit neistoty či obáv, či vás daná osoba miluje. A potom príde rozum a myseľ začne danú situáciu omýšľať a to je ideálna príležitosť pre panáčika. Spojením mysle a strachu či bolesti vzniká prepojenie na jemnohmotnej úrovni a panáčik má hody. A človek príde do depky a je to. Panáčik napapaný, narastie a zmocnie. Toto je zákon. Ako krásne sa ľudia starajú o svojich panáčikov, to je až neuveriteľné. Tak sa ani o vlastné deti nestarajú ako o panáčikov. A potom sú ľudia nešťastní, uhundraní, chorí a zlí.

A pritom je myseľ jeden úžasný nástroj. Prízvukujem – NÁSTROJ. Má človeku uľahčiť život. Funguje tak, že mu stačí nastaviť, či narogramovať správne a pozitívne vzorce, potvrdiť a stiahnuť ich prostredníctvom rozhodnutia a silnej pozitívnej emócie a viac sa o nič nestarať. Vzorec funguje dokonale sám a človek sa oň už do konca života nemusí starať. Toto je to, čo ľudia nahrádzajú počítačmi, technikou a sú na nich závislí. Potrebujú ich pre svoj život. Ich vnútro im správne hovorí, že programy sú fajn, len človek si nestihol všimnúť, aké programy.

A programy sú aj negatívne a vytvárajú entity. Pozitívne programy vytvárajú tiež živé bytosti, no s úplne inou kvalitou vyžarovania. A Entita, tak ako všetko živé vo Vesmíre chce prežiť. Je to podobné ako v prírode. Bylinožravce sú neustále v strehu pred predátormi. Utekajú pred nimi, ukrývajú sa, maskujú sa, robia všetko pre to aby neboli lapené a „rozpustené“. U panáčikov je to to isté. Pre nich je však jednoduché „všimnutie si ich“, hrozbou smrti. Stačí, keď si ich všimnete a oni sa cítia ohrozené, utekajú, odvádzajú pozornosť, skrývajú sa, maskujú sa, lebo vedia, že keď ich zbadáte a prijmete takých akí sú, znamená to pre nich istú smrť. Rozklad, rozplynutie. Snažia sa prežiť. Prírodný zákon funguje všade. 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Alternatíva pre Nemecko skutočnú alternatívu neponúka

Merkelová voľby vyhrala a ostáva mocná. Európa je naozaj vďačná.


Už ste čítali?