Cuckáčik

Autor: Michaela Ľudmová | 12.7.2016 o 22:28 | Karma článku: 2,40 | Prečítané:  719x

Udalosti posledných dní môjho života ma inšpirovali k napísaniu tohto článku. Téma článku je: čo to je energetický cuckáčizmus. Berte tento článok ako vyjadrenie môjho názoru.

Môj uhol pohľadu je taký, že ľudia, ktorí cuckajú energiu (energia je láska)  iným, za to vlastne nemôžu. Oni v sebe majú obrovský strach, že ju nedostanú a veľké vzorce, že jediným spôsobom, ako získať lásku, je si ju ukradnúť. Iný spôsob nepoznajú. „Vyvolení“ tohto sveta to dobre vedia a zámerne udržiavajú ľudí v strachu a nevedomosti..

 „Budeme ich držať  v tom, že cuckáčikov sa treba báť. Medzi riadkami im vložíme do podvedomia informáciu, že láska je zlá. Láska a peniaze sú veľmi podobnými energiami a podvedomie, keďže dokonale pracuje na základe jednoduchých Božích zákonov, si túto informáciu spája do obrazu, že láska je zlá, peniaze sú zlé, energia je zlá a treba sa toho báť. Toť, ja to takto vnímam. Podľa mňa to tak nie je. Ľudia si zvykli so všetkým bojovať a k tejto téme sa automaticky pýta otázka: ako s tým máme bojovať? Bojovať netreba. Stačí to prijať a človeku, ktorý cucká, a často krát si to vôbec neuvedomuje, poslať do Vesmíru lásku. Nie priamo jemu, pretože je pravdepodobné, že lásku od vás neprijme. Poslať mu ju sprostredkovane cez Vesmír, pretože on vždy vie presne, ako vašu lásku dotyčnému poslať tak, aby ju prijal. Často krát sa stáva, že takýchto cuckáčov máte vo svojom najbližšom okolí – deti, rodina, priatelia, a možno ste nimi aj vy sami. Kto vie? S láskou sa to dá prijať a vyčistiť, aby sa to viac nedialo a obe strany boli spokojné. Cuckáčik dostane to, po čom jeho duša prhne – lásku – a cuckanému zrazu príde mnoho energie, o ktorú už nie je okrádaný. Veľa krát sa ľudia okrádajú o energiu a lásku sami. Lásku očakávajú  od okolia, hľadajú mimo seba,  no neuvedomujú si, že oni sami si jej vedia dať najviac, najlepším spôsobom a v najlepší čas.

Veľa z nich vo svojom detstve počuli vety ako:
„Boháči sú obyčajní zlodeji. Určite si to všetko nakradli.“
„Prachy kazia charakter.“
„Nemám peniaze. Nemôžem ti ich dať.“
Podvedomie si peniaze spája s láskou. Láskou rodičov, blízkych. Každý tvor v tomto Vesmíre má prirodzenú túžbu milovať a byť milovaný. Od najmenšej bunky až po matku Zem a ďalej. Keď sa nad tým logicky zmyslíte a viete, že si podvedomie vysvetľuje slovo  energia s potrebou  lásky, vyjde vám jasný výsledok.

Napríklad:
Dieťa v rodine počuje: „Boháči sú zlodeji, nakradli si peniaze“. Lásku.
Dieťa si vo svojej jednoduchosti povie:
„Keď túžim po láske, mám si ju ukradnúť.“
 Dieťa je čisté a čokoľvek sa v jeho živote udeje, prijíma to ako pravidlo života a učí sa tak žiť.

Takže, keď vám váš otec, alebo ktokoľvek v detstve hovorieval niečo podobné, táto informácia sa uložila do vášho podvedomia ako pravidlo života a tam je dovtedy, kým ju časom objavíte. A keďže sme počítače, teda hlavne mozog je výborne naprogramovaný počítač, uloží túto informáciu ako aplikáciu a spúšťa ju automaticky vždy vtedy, keď situáciu, ktorú práve žijete, vyhodnotí ako kompatibilnú s uloženou aplikáciou, vzorcom. A takto, poctivo a dokonale priťahuje situácie, kedy ste okrádaní druhými a okrádate sami seba. O lásku, o peniaze, o energiu.
A to som popísala iba ten prvý výrok. Takýchto výrokov a viet sme v detstve počuli nespočetne veľa a teda máme v sebe a svojom počítači uložených nespočetne veľa vzorcov a aplikácií, ktoré automaticky priťahujú adekvátne situácie. A naša duša volá o pomoc  a my nevieme čo s tým. A trpíme, a blížime sebe aj druhým a prirodzene toto všetko prenášame do svojho života a deti vychovávame podľa tých istých vzorcov, aké sme si poukladali v našom detstve od našich rodičov. A oni nás vychovávali podľa takých vzorcov a aplikácií, ktoré si poukladali v detstve od ich rodičov. A tak ďalej, a tak podobne.

Ono je to podľa mňa zariadené úplne geniálne. Záleží na nás, aký život chceme žiť. Jednoducho sa rozhodneme, vyčistíme, naprogramujeme pozitívne vzorce,  aplikácie, uložíme a nestaráme sa. Program pracuje za nás.  
 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Alternatíva pre Nemecko skutočnú alternatívu neponúka

Merkelová voľby vyhrala a ostáva mocná. Európa je naozaj vďačná.


Už ste čítali?