Hlbší zmysel

Autor: Michaela Ľudmová | 21.4.2016 o 14:04 | Karma článku: 1,53 | Prečítané:  481x

Ten kto súdi druhého, nesúdi jeho. Súdi vlastne seba. Je na vás, ako moje články pochopíte. Je to vaše vnímanie a vaša zodpovednosť. Prijmite ju aj s následkami.

Spôsob, akým bežný človek vníma veci a situácie krásne zrkadlí jeho vzorce a komplexy. Súdenie druhého za jeho názor na svet je jasnou ukážkou vlastných blokov. V súčasnosti je bežné, že človek považuje za prirodzené, že okolie bude mať taký istý pohľad na svet ako on. To však nie je pravdou. Každý človek má SVOJE vnímanie, svoj názor. Je však faktom, že podobne zmýšľajúci sú k sebe priťahovaní. 
To, ako vnímate moje články vypovedá o vás. Obsahujú hlbší zmysel a ich úlohou je cinknúť vám na miesta, ktoré máte nevysporiadané. Záleží na vás, ako ich vnímate. Pokiaľ v nich (Chlap je ako penis) vidíte iba hmotný podtón a nevnímate ich hlbší zmysel, vypovedá to o vás. Vidíte v ňom vašu traumu, nenaplnenie a automaticky vidíte vo mne ako autorke váš vzorec. Ste presvedčení, že som nevysporiadaná, nenaplnená, mám nedostatok sexu a udiera mi to na mozog. Máte na svoj názor právo, no je to úplne naopak. Moje články môžete vnímať na fyzickej, no aj na duchovnej a emocionálnej úrovni. Konkrétne v článku Chlap ne ako penis je hlboký duchovný odkaz. Keď ten článok vnímate obrazne, ukazuje vám, kde má ľudstvo najväčší problém a čo s tým. 

Stačí si pod pojmom "jednooký had", či "posvätný had" predstaviť tretie oko. Čisto duchovný rozmer.  Pod pojmom "moja tma", či "moje ticho", keď si predstavíte ticho a tmu Zdroja, či ticho a tmu ľudskej duše, zrazu vám ten článok vyznie úplne inak. 

Zameňte si významy týchto slov a čítajte znovu.
Tí, ktorí to nepochopíte, šetrite si energiu písaním komentárov. Tí, ktorí to pochopíte, napíšte do komentárov svoj pohľad na vec. Rada sa dozviem niečo nové.

Pokiaľ sa chystáte v komentároch na verejný pranier a chcete pranierovať mňa, pristúpim na vašu hru a vyjadrím svoj názor na vás. Otvorene. 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Alternatíva pre Nemecko skutočnú alternatívu neponúka

Merkelová voľby vyhrala a ostáva mocná. Európa je naozaj vďačná.


Už ste čítali?