Chlap je ako penis.

Autor: Michaela Ľudmová | 19.4.2016 o 10:53 | Karma článku: 6,16 | Prečítané:  2122x

Príroda hovorí jasnou rečou. Správny chlap reaguje na ženskosť pevnosťou. Je tvrdý, stojí pevne na svojich základoch a ukazuje smer. Ženská miluje, keď vidí takéhoto chlapa....

Príroda hovorí jasnou rečou. Správny chlap reaguje na ženskosť pevnosťou. Je tvrdý, stojí pevne na svojich základoch a ukazuje smer. Ženská miluje, keď vidí takéhoto chlapa. Znežnie, pomojká a objíme. Chlap má byť aktívny aj nežný zároveň, má chrániť to jemné, čo je v nás a má pristupovať k žene s úctou. Správny chlap vydrží váhu a nápor ženy a rád to ustojí. Oboch veľmi uspokojí, keď chlap vyrobí hmotu a žena tú hmotu prijme. Oboch veľmi uspokojí, keď sa chlap vloží do útrob a do náruče ženy a jeho posvätný had s odvahou preniká do jej tmy.

Ako byť tým správnym chlapom?
Viem, nikto vás to neučil a my ženské sme ešte žiadneho správneho chlapa nevideli (česť výnimkám). To jediné nás ospravedlňuje, no nič to nemení na skutočnosti, že musíme prijať za všetko čo sme vykonali aj nevykonali zodpovednosť.   Máme v sebe chaos, nevieme čo máme počúvať, ako to máme urobiť. Bojujeme sami so sebou  a s tým, čo nám o základnom princípe fungovania duality povedali. Vnútro ženy kričí, zúfalo hľadá oporu a nevie čo s tým. Vnútro muža je vydesené, pretože aj by chcelo a túži ochrániť ženu, no netuší ako.

Keď ženská povie: „..choď do prdele, bloknem ťa..“ , jej duša kričí: „potrebujem objať..“.
Keď chlap povie: „..ja nemám problém, som so sebou šťastný..“, jeho duša kričí: „..nepichaj do osieho hniezda, lebo zdrhnem..“.

Keď moja ženskosť ide po ulici, chlapi na ňu reagujú všetci a správne. Pevne a tvrdo. No tie ženské duše keď vidím, je mi do plaču. Sťahujem svoju ženskosť, aby sa im lepšie dýchalo, keď okolo seba prechádzame.  Bolí ma, čo sa z nás stalo. Našťastie sa veci globálne zlepšujú a informácií o tom, ako to naozaj je a ako s tým pracovať je stále viac.
Vesmír nás má rád a posiela nám náročné situácie, pretože vďaka veľkej bolesti prichádzame na to, čo sme ani netušili, že  v sebe máme. Moja bežná životná skúsenosť je, že vďaka veľkej bolesti, cez ktorú prechádzam s dôverou a odhodlane prichádzam na nádherné poklady, ukryté v hlbinách mojej tmy.  A správny chlap mi ukazuje cestu, odvážne a pevne ide prvý do mojej tmy aby jeho jednooký had uvidel moje poklady.

Je úplne jedno, ako tento článok pochopíte. Je to vaše vnímanie a vaša zodpovednosť. Jedno je však isté. Cinkne vám niekde.  

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Alternatíva pre Nemecko skutočnú alternatívu neponúka

Merkelová voľby vyhrala a ostáva mocná. Európa je naozaj vďačná.


Už ste čítali?