Dračica

Autor: Michaela Ľudmová | 16.4.2016 o 19:49 | Karma článku: 2,25 | Prečítané:  850x

Muž má predsa chrániť ženu. Tak nás to učili. Či? Ako to vlastne je? Čo je to žena? Čo je to muž? Žena je osoba, ktorá má to čo muž nemá a vie vyrobiť v bruchu dieťa. Jej úlohou je .........

 

Muž má predsa chrániť ženu. Tak nás to učili. Či?
Ako to vlastne je? Čo je to žena? Čo je to muž? Žena je osoba, ktorá má to čo muž nemá a vie vyrobiť v bruchu dieťa. Jej úlohou je stáť pri šporáku, prať plienky a mužove trenky. Má držať „hubu a krok“. Tak nás ženy po tisícročia „formovali“ do niečoho, čo vôbec nie je ženskosť. Ženskosť ani nie je sexapeel, ani jemná pokožka a pevné telo.  To, čo existuje v biznise a politike, hovoríme tomu karieristky, to je polomuž. Je to zvláštny druh.

Žena je guláš. Chaos, ktorému ani samotná žena nerozumie, nie to že by jej rozumel muž. Nastal čas, kedy sa tvory v ženskom tele menia. Mení sa ich vnímanie a natvrdo sa mení ich podstata. V ženách samotných prebieha tvrdá čistka a ktorá to ustojí, stane sa ženou. Ktorá to neustojí, jej ženskosť umrie. Je to tvrdé a vydržia to iba ženy, ktoré sa jasne rozhodli stať sa ženskými, vyžarujúcimi, vedomé si dvojtvárnosti svojho bytia. V každej z nich je dračica, ktorú keď neskrotia, pretiahne každého, kto vyzerá ako muž. A aj keď to má každý deň, neuspokojí sa a vyráža stále a stále na lov. Dračicu treba spoznať, prijať a skrotiť. Ako? Kto ich to naučí? V súčasnosti sa veľa žien zmieta medzi vzorcami, vymletou ženskosťou, nenásytnou dračicou a krehkou a nežnou polochlapou. Majú strach ostať samé, pretože ich závislosť na bezpečí u muža ich drží tam, kde sú a keď by mali odísť, hodia sa na najbližšieho chlapa, o ktorého sa potknú. Tak už viete, čo z nás urobili storočia vytrhávania z koreňov. Tí, ktorí to spôsobili, dobre vedeli čo robia. A keďže nás má Vesmír rád, bolo aj toto jeho zámerom. Tvory v ženských telách v súčasnej dobe zažívajú prerod z polochlapy a decka na vyžarujúcu ženskú energiu. Nie je to nič jednoduché, keď vieme, že je veľmi málo tých, ktoré vedia čo je to žena a pomáhajú ostatným. Kde sme sa to mali naučiť? Nevedeli to naše matky ani ich matky. Kto nás to mal naučiť? Chlapi? Medzi chlapmi je veľa jedincov, ktorí majú veľmi veľa ženskej energie v sebe. Títo položeny by nám niečo snáď mohli ukázať. Dračí jazdci sa vracajú a sú nimi hlavne ženy. Tento prerod, prijatie a pochopenie základnej životnej energie a fungovania princípov polarity ženskosti a mužnosti a tiež naučenie sa v našich pravých formách správne fungovať bude ešte nejakú tú dobu trvať. Veľmi pozitívnym faktom je, že prebúdzajúcich žien je stále viac a viac. Howk. Dohovorila som J.

 

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Alternatíva pre Nemecko skutočnú alternatívu neponúka

Merkelová voľby vyhrala a ostáva mocná. Európa je naozaj vďačná.


Už ste čítali?