Hovory s Egom: ...ŽENA...

Autor: Michaela Ľudmová | 28.2.2016 o 13:27 | Karma článku: 3,26 | Prečítané:  464x

Mojím zámerom je povedať (napísať) to, čo cítim. Prečo? Lebo mi je ľúto, keď vidím, ako sa ľudia topia sami v sebe. Lebo mi je ľúto ako nevedia ako z toho von. 

Dnes sa mi sníval sen. Bol o tom, že som mala krvavé nohy od menzesu, chcela som ísť na WC a tam bola aj vaňa plná vody a pani v plavkách. Potom prišiel kamarát a dôverne sme sa spolu bavili.  Nezáleží na tom,  ako to pochopíte.  Dôležité je, ako som to pochopila ja. WC a žena znamenajú klebety. Ako vždy, keď si sny pamätám, zamýšľam sa nad tým, čo mi nimi chce povedať moje podvedomie. Nad slovom klebety som sa pozastavila. Čo to vlastne je? Prečo klebetia hlavne ženy? Čo ich vedie k tomu, aby klebetili?
Som analytický človek a zaujíma ma príčina. Pozrela som si na internete vysvetlenie pojmu klebety a našla som toto: nepravdivá al. zveličená správa,  ohováranie, osočovanie:

Potom som si napísala slovo klebeta na papier a ako je mojím dobrým zvykom, zanalyzovala som ho pomocou chárijskej aritmetiky na mojom princípe numerologického výpočtu významu slova a intuície. Zistila som zaujímavú skutočnosť. Klebeta má svoj skrytý význam: je to skrytá túžba  zapadnúť, niekam patriť, byť súčasťou. Je to pozostatok  dávnej doby, keď život človeka nebol plný hojnosti a pohodlia ako teraz. Keď život človeka znamenal prežiť. A človek, tak ako pes, či kôň je spoločenské (stádové) zvieratko J. Neberte to v zlom. Neviem prečo, no „stádovosť a pudovosť“ sa u ľudí netoleruje a pritom je to úplne prirodzená súčasť jeho bytia. Prečo tak dobre fungujú komunity? A rodina? To je tiež forma pokrvnej hierarchie, spoločenstvom kde by mali platiť jasné  pravidlá. Kde by každý člen mal vedieť, kde je jeho rola. A to, že to tak v mnohých rodinách nefunguje vidím napríklad u koniarov, ktorí majú problémy s koňmi, ich neochotou, ich dominanciou či agresivitou. A na tom krásne vidím, kde je ich rola v rodine, kde majú bloky a prečo. A bojujú sami so sebou, s rodinou, okolím aj koňmi. Keď nájdu príčinu, rozpustia ju, veci sa menia ako mávnutím čarovného prútika.

Vráťme sa ku klebetám. Keď takíto ľudia , klebetníci sú odhalení, zahanbia sa, lebo z podvedomia im vyplávajú na povrch vzorce z detstva – ja na to nemám, som horší ako druhí..... V podstate za to nemôžu, naučili ich to tak.

Prečo sú klebetnice zväčša ženy?

Pretože ich duša kričí po splynutí. Tá podvedomá túžba byť súčasťou, zakoreniť, túžba  po splynutí (v rodine, v partnerstve, v práci....), po splynutí s prírodou, s Vesmírom a oni nevedia čo s tým. Táto túžba je v každom z nás, hlboko vo vnútri. Aj klebetnice robia len to, čo ich naučili a ako každý z nás, robia to najlepšie ako vedia. S toľkou odhodlanosťou a vášňou zapadnúť. Je úplne normálne, že to takto je. Nevedia  ako to majú robiť inak.
Na druhej strane cítia, že to nie je správna cesta. Vnútorne sa cítia prázdne, nenaplnené, chudobné. Ženy sú od prírody vnímavejšie ako muži, pretože sú tak nastavené. Žena je prijímač. Žena je ako pyramída. Muž je realizátor. Muž je skôr logický, skôr fyzicky zdatný, manuálne zručný, fyzicky silnejší a jeho úlohou je realizovať v hmote to, čo žena prijme z Vesmíru.

Otázka: Prečo majú ľudia nedostatok? : súvisí s tým pocitom nenaplnenia, chudoby, nedostatku.
 Lebo sa vo vnútri cítia nenaplnení, prázdni. Prečo sa cítia nenaplnení? Pretože im nikto neukázal ako  to robiť inak. Prečo im to nikto neukázal? Pretože tí, ktorí ich vychovávali to tiež nevedeli a to čo vedeli robili najlepšie ako vedeli. V podstate za to nemôžu ani jedni, ani druhí. 

Pokiaľ ľudia budú mať v rukách svoj život, svoje peniaze, svoj čas tu na Zemi, svoje vzťahy aj svoje zdravie – časom nájdu svoje naplnenie. A chudoba zmizne. Prečo to tak teraz nieje? Pretože systém je nastavený cielene takto: pokiaľ ľudia nemajú čas, peniaze  a priestor na základné potreby a sú nútení celú svoju energiu vyplytvať na holé prežitie, nemajú už ani chuť ani energiu venovať sa sami sebe. Pretože tí, ktorí riadia tento systém dobre vedia, že keď budú ľudia sami sebou, nájdu seba a pochopia princípy a celú túto hru, urobia kroky k sebe. A tí, ktorí teraz s veľkými obamami kŕčovito držia celý systém (ktorý sa mimochodom už rozpadá) vedia, že veľmi rýchlo skončia, keď sa národ zobudí.

Ľudia nie sú blbí. Ľudia cítia, vnímajú zmeny, chcú byť šťastní  a túžia po vnútornom naplnení, len nevedia ako to majú urobiť. Všetci potrebujeme čas a priestor na to, aby sme sa vysporiadali so zmenou, ktorá v tejto dobe prichádza zvnútra. Všetci vieme čo máme robiť, každý z nás je jedinečným a dokonalým stvorením na tejto krásnej Zemi.

 Nebojme sa toho, čo je v nás. Nebojme sa počuť, tichučký hlások našej duše. Máme sa vždy na koho obrátiť. Každý z nás má vo svojom okolí niekoho, kto ho môže viesť, sprevádzať na ceste k sebe. Sú tu aj ľudia, ktorí nám vedia pomôcť vo všetkých oblastiach nášho života.

Vedia nám pomôcť neplatiť to, čo vôbec nemusím e. Vedia nám pomôcť nastaviť naše finančné zdravie tak, aby sme MY mohli byť spokojní.
Vedia nám pomôcť naštartovať náš imunitný systém a zobudiť samo liečiacu schopnosť nášho tela. Sú tu ľudia, ktorí nám vedia pomôcť v osobnostnom a duchovnom rozvoji.

Vybrať si toho správneho pomocníka je jednoduché. Dôležité sú pocity, tie zvláštne pocity príťažlivosti, tie zvláštne pocity (niečo mi tu nesedí) , ktoré nevieme logicky vysvetliť. A práve ženy (aj tie klebetnice) majú potrebu hovoriť čo cítia, čo si myslia, len nevedia ako. Tá potreba vyjadrovať svoj názor je pre ženy prirodzená. 

Pokiaľ človek nevie, ako má veci riešiť, stačí urobiť jednoduchú vec: urobiť presný opak toho, čo hovorí väčšina. Keď väčšina hovorí na situáciu v sebe, v rodine, v krajine, v Európe..... jedno, je fajn urobiť presný opak. Mojím zámerom nie je nikoho ohovárať, o nikom klebetiť, nikoho urážať ani sa nikoho dotknúť. Mojím zámerom je povedať (napísať) to, čo cítim. Prečo? Lebo mi je ľúto, keď vidím, ako sa ľudia topia sami v sebe. Lebo mi je ľúto ako nevedia ako z toho von. Zákony Vesmíru platia pre každého a zákon – teda v pôvodnom jazyku KON – hovorí: každý je strojcom vlastného šťastia. Súčasné pozemské zákony (sú za KONom – a teda KON, čiže Vesmírne pravidlo je nad všetko). Prečo by som dodržiavala niečo, čo ja za KONom? Ja chcem nasledovať niekoho, niečo, o kom viem že ma nakŕmi, napojí, že má pre mňa všetko pre moje zdravie, šťastie, spokojnosť a pri ktorom sa cítim byť v bezpečí. To všetko nám dáva Vesmír. A dáva nám to zadarmo).
 To pre mňa znamená, že som strojcom svojho života, tvorím si svet okolo seba ako každý z vás. A platí tiež aj to, že za mňa nikto nič neurobí. A to platí pre všetkých. Môžem pomôcť   len tak, že pracujem na sebe a vyjadrujem svoje pocity, skúsenosti a prežitia. Neurobím to za vás.
Nemusíte urobiť nič pre seba, IBAŽE sa chcete mať lepšie.
Kedykoľvek máte možnosť urobiť zmeny. V sebe, v rodine, v krajine. A krajina, to sme my. LEN MY SAMI môžeme urobiť ZMENU.  Zmena je princípom úspechu

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Alternatíva pre Nemecko skutočnú alternatívu neponúka

Merkelová voľby vyhrala a ostáva mocná. Európa je naozaj vďačná.


Už ste čítali?