Všetko je jedno....

Autor: Michaela Ľudmová | 28.10.2015 o 10:29 | (upravené 28.10.2015 o 11:30) Karma článku: 3,10 | Prečítané:  332x

Takýto názov článkov som čítala už veľa krát. Nejdem sa tu po nich opičiť, ale táto veta vystihuje dokonale to, čo chcem napísať.Keď si rozoberiem toto tvrdenie: „všetko je jedno“, a zamyslím sa.........

Keď si rozoberiem toto tvrdenie: „všetko je jedno“, a zamyslím sa nad ním, vyjde mi z toho logická vec.
Princípy fungovania všetkého, teda aj ľudského tela sú jednoduché. Narodili sme sa do sveta duality:  muž – žena, má dať – dal, deň – noc, príjem – výdaj, aktivita – odpočinok, narodenie – smrť. Všetko do všetkého zapadá, len človek robí problémy.
Ľudské telo (telo všeobecne) je dokonalá, harmonická bytosť. Keď sa pozriem na človeka (zviera..), vidím jednu bytosť. Mám pocit, že vidím iba jednu bytosť, ktorá je samostatná. Keď sa však prizriem bližšie, zistím že to nie je len jeden kus, respektíve je to jeden kus ale je zložený z miliónov súčiastok. 

A aj tento jeden kus je len časťou z väčšieho celku, ktorý vyvoláva dojem jednej bytosti (jednotky, nazvite si to ako chcete) – rodiny.
A rodina je len časťou väčšieho celku, ktorý vyvoláva dojem jednej bytosti – krajiny.
A krajina je len časťou väčšieho celku, ktorý vyvoláva dojem jednej bytosti (jednotky, nazvite si to ako chcete) – kontinentu.
A kontinent je len časťou väčšieho celku, ktorý vyvoláva dojem jednej bytosti (jednotky, nazvite si to ako chcete) – planéty .
A planéta  je len časťou väčšieho celku, ktorý vyvoláva dojem jednej bytosti (jednotky, nazvite si to ako chcete) – galaxie.
A galaxia je len časťou väčšieho celku, ktorý vyvoláva dojem jednej bytosti (jednotky, nazvite si to ako chcete) ...........

A v tomto duchu môžeme pokračovať aj opačným smerom (potvrdzujúcim princíp duality: von -  dnu), smerom do vnútra tela.
A telo je len obalom väčšieho celku, ktorý  si žije svojím vlastným životom  - orgánov......

A takto môžeme pokračovať až do nekonečna. Neskončíme, ale vrátime sa na začiatok a pokračujeme znovu dookola a vo večnom kolobehu bytia. 
Nasledovný text som pri písaní čerpala z Veľkého neznáma, Kroniky Akáša, Kolektívneho podvedomia, z intuície (nazvite si to ako chcete).  Nasledovný text pochopia  tí, ktorí vedia počúvať svoje vnútro. Pre ostatných to bude len zmes blbostí, hovadín, a nebudú tomu venovať pozornosť. Pre takýchto mám jedno odporučenie – nevenujete svoj drahocenný čas týmto riadkom a choďte robiť niečo (pre vás) užitočnejšie. 

„Čo je vo vnútri, to je vonku. Čo je v našom vnútri, to sa prejavuje navonok a naopak. Naše vnútro ovplyvňuje našu realitu a realita ovplyvňuje naše vnútro. Keď človek vo vnútri zahníva (hrubé črevo, zubné kazy, chronické zápaly, chronický boj a protest....), zahníva aj jeho realita. Keď človek vo vnútri zahníva, zahníva aj krajina,  národ,  Zem..... A naopak - keď zahníva Zem, zahníva aj človek....
Keď mienime byť tí, ktorí spôsobujú bolesť Zemi a Vesmíru a bránia im, aby všetko ostatné zdravo mohlo fungovať, musíme byť odstránení. Vesmír a Zem si na pomoc zavolajú chirurga. Tak ako ľudské telo, tak aj národ, Zem, Vesmír má samoliečiacu schopnosť a vynakladá nesmiernu snahu na záchranu zdravia a vylúčenia zahnívajúcich častí. Tak ako ľudské telo, tak aj Zem a Vesmír časom odstráni to, čo v ich telách hnije a vylúči to, čo im bráni v zdravom fungovaní. Preto sme tak často konfrontovaní s prírodnými „katastrofami“, preto sme svedkami tak častého pohybu telies vo Vesmíre. To nie je katastrofa, to je chirurg, ktorý lieči a pomáha samo liečiacemu procesu Zeme aj Vesmíru vrátiť všetko do stavu dokonalého zdravia. “

Nebuďme vredom na tejto prekrásnej planéte, ale snažme sa byť súčasťou. Začleňme sa s láskou do dokonale fungujúceho "tela matky Zeme" a vo chvíli, keď sa o to pokúsime, prestanú vojny, zloba a katastrofy. Začnime každý sám od seba.
Ako?
Jednoducho – vyčistime svoje myslenie, ktoré tvorí našu realitu. Vyliečme naše zahnívajúce myslenie a upracme si v hlave.
Pomocí na to je veľa, stačí sa rozhliadnuť. Prirodzenou pomocou pri tomto neľahkom ale úžasnom procese, plnom zázrakov a prekvapení je príroda sama. Zvieratá, menovite kone sú dokonalým zrkadlom nášho myslenia. Pokiaľ nerozumiete, čo vám kôň zrkadlí, rada vám s tým pomôžem.  Napíšte. 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Alternatíva pre Nemecko skutočnú alternatívu neponúka

Merkelová voľby vyhrala a ostáva mocná. Európa je naozaj vďačná.


Už ste čítali?