"Počuj prďolák, cválaj poriadne!!"

Autor: Michaela Ľudmová | 30.10.2015 o 20:35 | (upravené 31.10.2015 o 18:44) Karma článku: 1,77 | Prečítané:  503x

Keď si predstavím, ako sadám na hrocha, pekne pomaličky si klušem krajinou a cválam po piesočnej pláži na tomto ušľachtilom terapeutovi... Vtipná to predstava. 

Terapeut jak Brno. Prečo píšem takéto sprostosti. Keď som robila moju stránku, písala som práve texty o hippoterapii. Tak som sa zamyslela ako vznikol názov hippoterapia a či tam má byť jedno alebo dve p. Hipo je predsa hroch. Keď som si pozerala úžasné obrázky hrochov, moja fantázia pracovala na plné obrátky. Prídem do maštale, vo výbehu ma čaká šťastný hroch a hovorí mi:

"Ahoooj, som tak rád že ťa vidím. Ideme jazdiť?
"Chcela by som ísť ale na pláž.", vravím mu.
"Nevadí, poď sem, sadni si na mňa, zavri oči a teleportujeme sa tam."

Poslúchla som, lebo už viem, že sa v týchto veciach môžem naňho spoľahnúť. Očistila som ho, miluje to, krochká pri tom ako najatý a užíva si to. Len si to predstavte. Viete aké to je, čistiť krochkajúceho, terapeutického hrocha? Je to sexi.

Sadla som si na jeho mäkký, príjemný chrbát, ruky uvoľnila vedľa tela a zatvorila som oči. Zrazu sme sa ocitli na krásnej, slnkom zaliatej piesočnej pláži. Bola celá pripravená iba pre nás. Nacválali sme, vlasy mi viali  a teplý vánok mi príjemne zohrieval tvár. Ruky s dôverou upažené, letné šaty mi šteklili stehná bosých nôh. Srdce otvorené, prsia mi lietali sem a tam, nezaostávala som za pohybmi tukových zásob môjho tátoša. Nádherne sme si to užívali. Môj tátoš fučal ako cválajúci hroch a vtedy mi bolo nad slnko jasnejšie, že  v slove hipoterapia je jedno p. Jeden hroch, jedno p. Predstava je to nádherná, no môj tátoš už prestával cválať. Nechcela som sa vzdať tej krásnej chvíľky, tak som naňho zakričala:
"Počuj prďolák, cválaj poriadne!"
Prďolák sa urazil, na mieste zastavil a ja som zotrvačnosťou pokračovala v dokonalom rýchlom pohybe vpred. Ešteže to bolo mäkké pristátie do teplého piesku. Urazený prďolák sa otočil na päte a odišiel do maštale. Otvorila som oči a našla som sa ako sedím (nevedno prečo) v kaluži a prihlúplo sa pozerám za hroším zadkom. 

Toto je taká pekná, sexi kravina :-). Milujem svoju fantáziu. Dokáže vymyslieť úplne hrochoviny.

Záver tohoto článku je jednoduchý. Hipoterapia sa píše s jedným p. 

Howk, dohovorila som. 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Alternatíva pre Nemecko skutočnú alternatívu neponúka

Merkelová voľby vyhrala a ostáva mocná. Európa je naozaj vďačná.


Už ste čítali?