Nasratá ženská

Autor: Michaela Ľudmová | 16.4.2016 o 20:54 | Karma článku: 5,61 | Prečítané:  1938x

Byť nasratá na vlastnú vnútornú nasratú ženskú, ktorá je nasratá na vlastnú drzú dračicu je zvláštny pocit. Ženy vedia o čom píšem:-). Nie sme divné, nie sme strelené a nikdy nebudeme ako muži. Sme ženské........

....rozprávame ako ženské, myslíme ako ženské (teda nemyslíme), konáme ako ženské (teda srdcom). Tak je to. S tým nikto nič nespraví. Posratí chlapi nás môžu vytrhávať z koreňov koľko chcú. Už storočia to tak aj robia, bujaci jedni. No ženskú v nás nikdy neskrotia. Na určitú dobu sa prispôsobíme, vydesíme, zľakneme. No výsledok je iný ako predpokladali. Sme tak veľmi nasraté, že je to už neudržateľné. Chlapi, traste sa!!! Tí, ktorý sa desíte našej sily, tí, ktorí dobre viete, kde je naša sila a že vy ste bez nej v prdeli. Zrodili ste sa z nás. Áno, aby som nebola nespravodlivá, vložili ste do nás kúsok zo seba. Ostatné sme urobili my. Sme bohyne a ako nespratné a naštvané, a zranené a ubolené bohyne sa aj chováme. Zdroj je u ženy, láska je u ženy, domov je u ženy, neha je u ženy. Zároveň u nás nájdete aj nekonečnú oddanosť životu, ktorý sme zrodili. Žena nikdy nedovolí, aby sa blížilo jej krvi a mlieku a chráni to, čo zrodila. Byť ženou je nádherné a úžasné aj keď nevieme čo s tým. So ženou sa nenudíte, žena vás naplní láskou. Ženy zúfalo hľadajú bezpečie u chlapov. Ovládnuť vlastné emócie, ktorých sme plné je drina. Potrebujeme chrániť. Potrebujeme bezpečie.  Praví chlapi, tak  veľmi  vás potrebujeme. Hra na skrývačku skončila. Milujeme vás. Milujte aj vy nás a vykročte nám v ústrety s otvorenou náručou. Tak rady sa do nej schúlime, uvoľníme a budeme vďačné, že môžme byť ženami. 
V tejto dobe je na nás vyvíjaný enormný tlak a proces čistenia podvedomia a blokov nám pripadá ako nekonečný. Je to proces, pri ktorom sa vyplavuje jedna bolesť za druhou a my vieme, že to proste len treba vydržať. Pokiaľ ženy sami nemajú k sebe súcit, majte vy trošku viac trpezlivosti. My to dáme, nebojte. 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Prieskum: SaS predbehla v preferenciách SNS, do parlamentu by sa dostalo aj KDH

Ak by sa parlamentné voľby konali počas predchádzajúceho víkendu, súčasná koalícia by v parlamente získala 69 mandátov.

BLOG TRANSPARENCY INTERNATIONAL

Ťapáková zarába viac ako minister, no nemáte právo to vedieť

Právo na súkromie je dôležitejšie.

PLUS

Prečo treba chrípku vypotiť?

Mnoho ľudí netuší, čo znamená zvýšená teplota a prečo je pre telo vlastne užitočná.


Už ste čítali?